home,   Pohádky Texty/ NamluvenéBásničky, Hádanky, Rozpočítávadla, Jazykolamy, Ankety, Informace , Objednávka pohádek
 

Objednávka pohádek

 

Nahoru
Mé inzeráty

 

Věděli jste, že KAŽDÝM odemčením
mobilu můžete vydělat nějakou částku?

Jestli chcete poradit jak to nastavit, ozvěte se mi a já Vám s tím poradím. Je to zdarma. Peníze se připisují každý večer a můžete si je buď poslat na účet do banky nebo si za ně vzít kredit na volání.

 

Jak pomáhat kočičkám a pejskům
  bez domova i v útulcích ZDARMA!
Kdo chce pomoci zvířátkům v nouzi, tak může!

 

Vydělávejte voláním a hraním her
SKVĚLÁ aplikace ZDARMA, která Vám vždy, když voláte nebo hrajete hry, bude vydělávat peníze. Vhodné pro PC i mobil.
Zavoláte - zaplatí Vám. Napíšete SMS - zaplatí Vám. Pošlete soubor - zaplatí Vám. Dobré co? A Vy neplatíte nikdy nic ... jen vyděláváte :)!

 

PŘESNÝ ČAS V ČR !
Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?
Přesný čas v ČR. Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?

 

Pohádky pro děti
Stovky krásných Českých pohádek v textu a pár i namluvených pro děti ZDARMA

 

 

KONTAKT

 

Objednejte si namluvené pohádky a udělejte radost dětem i sobě ...Objednávka

Pokud máte zájem o všechny pohádky + vše na tomto webu, můžete je mít všechny jen za 342-Kč. Je to jednoduché a rychlé.

Výhody, které to pro Vás má :

  •  Stáhnete si celý soubor, díky kterému budete mít všechny pohádky od A do Z z celého webu, všechny básničky + níže uvedené pohádky níže v MP3. To vše si můžete ihned uložit do PC nebo třeba mobilu, vypálit na CD, atd. Pak si můžete už číst i poslouchat bez nutnosti připojení k internetu.
  •  Budete mít i všechny audio pohádky v MP3 a můžete je dětem pouštět třeba i na cestách. Seznam namluvených pohádek je zde dole.
  •  Nejsou tam žádné reklamy.
  •  Krom pohádek v MP3 budete mít i vše ostatní! Všechny texty pohádek i básniček, včetně všech obrázků, tak jak je to zde na webu
  • Bude Vám vděčný jeden chlapík, který to tu už několik let píše. No ale to Vás asi zrovna moc nezajímá :-)

Přesný postup objednání a platby:
1) Napíšete email na abatar.cz@gmail.com , že máte zájem o pohádky komplet.
2) Já Vám potvrdím, že objednávku přijímám a na jaký účet můžete odeslat částku.
3) Odešlete peníze a do zprávy pro příjemce uvedete Vaše jméno (které už budu znát z emailu od Vás), pod kterým identifikuji Vaši platbu.
4) Přístup k pohádkám Vám odešlu ihned (po zaplacení a připsání na účet) na Váš Email.
 

Dejte někomu hezký dárek ...

Vaše děti Vám za ně budou skutečně vděčné. Buď se to hodí přímo Vám (do rodiny) nebo jistě znáte někoho, kdo by je rád využil. A ruku na srdce, zas tolik peněz to není (kór pro někoho na kom Vám záleží).  A navíc je to skutečně originální dárek, který se nikdy neztratí.
Věřím, že se Vám budou líbit.

PS: Já to Vaše dítě uspím každý večer ..... uvidíte .....

 


Celkem je to 149 pohádek v MP3 !  (Velikost 2,23 Gb v celkové délce 41:47:52 hod:min:s )       
Zde jsou všechny namluvené pohádky, které můžete mít :

Abatar, Největší moudro na světě, Abdalláh Zemský a Abdalláh Mořský, Abú Kír a Abú Sír, Alabastrová ručička, Aládín a kouzelná lampa, Alenka a Ivánek, Alí Baba a čtyřicet loupežníků, Almužna, Amíkův kámen, Anežka ve skále, Arcilhář, Arcimág a jeho sluha, Auach.

Bába a panna, Babiččin kamarád, Balada o Jezerietisově dceři, Barborka a cucavé bombóny, Baron Prášil, Bárta a Juvarka, Bednářova palička, Bělinka a Růženka, Bělouš a vraník, Berona, Beruška Alenka, Betelka zlatá a Bětka smolná, Bezová matička, Bezruká dívka, Bílá a Černá, Bílá laňka, Bílá paní, Bílá paní Hradecká, Bílá paní vrbenská, Bílá panna, Bílé štěňátko a černé koťátko, Bílý had a Běla, Bílý had a sluha, Bledulky, Bleška a veška, Bludný Holanďan, Blýskání na lepší časy, Boháč a chudák, Bohatý kupec a tři sudičky, Bohatýr Naznaj, Boj na Kalinově mostě, Bonifác a bratránci, Boty z buvolí kůže, Bratr štístko, Bratříček a Sestřička, Bratříček, sestřička a tři psi, Brémští muzikanti, Broučkovo učení, Brouk Pytlík - Trampoty a Malířské kousky brouka Pytlíka, Bubeník, Budulínek, Budulínek mandelinka, Bujný pan Kryštof, Bylo jedno děcko

Car Aggej, Car Trojan má kozí uši, Čaroděj a kupec, Čarodějka Amálka našla ztracené kouzlo, Čarodějná kniha, Čarodějná mošna, Čarodějná studna, Čarodějné zelíčko, Čarodějnice Běla, Čarodějnice Grula, Čarodějovo srdce, Čarodějův učeň, Čarostřelec, Čarovná truhlice, Čarovné ovoce, Čarovný mlýnek, kabela a plášť, Carův zeť a okřídlená babka, Čas slonů, Černá hraběnka, Černá princezna, Černokněžník, Černý Petr, Čert a cigán, Čert a jeho babička, Čert a Káča, Čert a Káča hubatá, Čert a Káča z divadla, Čert a tři sestry v nůši, Čertí rodinka, Čertova slanina, Čertova služba, Čertův švagr, Čertův ukoptěný bratr, Červená karkulka, Červený mužík, Český Honza, Cesta k jaru, Cikán a tři ďáblové, Cikán ve vlčí jámě, Cikáni a pán, Cikánská princezna, Čiperná Markyta, Císař Karel IV, Císař Rudolf, Císařovy nové šaty, Císařský hejtman, Co dělá táta, to je vždy správné, Co dostal horal za hrách, Co je nad zlato, Co je nejdále slyšet, Co není pravda, Čokoládová pohádka, Čtvero bratří, Čtvero větrů, Čtyři dovední bratři, Čučina, Cvilín.
+ tyto jako bonus :
Jak se Honza učil tajné řeči, Kocour v botách, Líný Honza, Lvy a plachetnice, Ošklivé káčátko_2, Pasáček vepřů, Popletený Kuba, Pravá nevěsta, Smutný kominíček, O šnekovi, který nevěděl čím bude, až bude velký, Tajné slovo, Uloupená princezna, Zázračný strom, Žebrota žebrácká a pokora pokorná, Zlatovláska, Žvanivá žena a Zvířátka a loupežníci

 

 

 
 

Z pohádky do pohádky

www.abatar.cz

Ochrana osobnich udaju